Przejdź do treści
skróty klawiaturowe

Klawisze Dostępności

  • Wersja kontrastowa: Alt + 1
  • Przejdź do treści strony: Alt + 2
  • Mapa Witryny: Alt + 3
  • Wyszukiwarka: Alt + W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H

formularz sugestii

Twoja sugestia

Masz pomysł jak usprawnić naszą witrynę lub chcesz zgłosić problem? Skorzystaj z poniższego formularza!
Pomagamy zatrudnić pracowników

Gdański Urząd Pracy

ul. 3 Maja 9, 80-802 Gdańsk

tel. 58 732-52-00

Mapa dojazdu
Powiat gdański - herb
wyszukiwarka
Oferty Pracy - rynek lokalny
Strona główna » Formy aktywizacji » Giełdy pracy

Kalendarium

Kalendarz
przejdź do kolejnego miesiąca przejdź do kolejnego miesiąca
PnWtŚrCzPtSbN
1234
56
7
891011
12131415161718
19202122232425
262728
29
30
Kalendarium

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać aktualne oferty pracy lub informacje o sytuacji na rynku pracy dodaj swój adres e-mail

LOP8HBGTNlJUMJbjO5sNVzRI0DhbigsJ5KpMKL6DQ0cP691ZmkRsm82D77y0qZSeDahD9-RHMAvf5jyPOULlOg

xkyzPnrnFXCJNhuj1WU7SeDAZo3ORUDnNv41ijPGJdUP691ZmkRsm82D77y0qZSeDahD9-RHMAvf5jyPOULlOg

nGhH5FiDpIETzHzUCl9wsZgfuC4mcDtSsjHxvYhNz8UP691ZmkRsm82D77y0qZSeDahD9-RHMAvf5jyPOULlOg

-S7RjB7UbrqHX6bz_UVxUNqUcmYAFUx1euMxh-ne22gP691ZmkRsm82D77y0qZSeDahD9-RHMAvf5jyPOULlOg

GfjJtR5FUXvA00Bn2QGVHh6fpYMfRMmktAcgFKMxgdcP691ZmkRsm82D77y0qZSeDahD9-RHMAvf5jyPOULlOg

3FKLaHJH8_ont5jwZTJ1rLHH8AYQSbf97l3OrauPIj8P691ZmkRsm82D77y0qZSeDahD9-RHMAvf5jyPOULlOg

TybzSfYorGrsBoHMDePZWI_eUZUmz6qCCwFUnyotkqwP691ZmkRsm82D77y0qZSeDahD9-RHMAvf5jyPOULlOg

gIUnCwL2oV0sBwzl_7fdk30PlG1TvATSaJU8dMJ0C40P691ZmkRsm82D77y0qZSeDahD9-RHMAvf5jyPOULlOg

SaG0wixZIg1O6aVAoiGpJeWDTtt79zEQdbAhSInFMccP691ZmkRsm82D77y0qZSeDahD9-RHMAvf5jyPOULlOg

Giełdy pracy

Giełda pracy: osoba do sprzątania - GIEŁDA ODWOŁANA ( forma archiwalna )

Adresaci:
bezrobotni i poszukujący pracy
Lokalizacja:
Gdańsk
Data od:
2017-04-05
Data do:
2017-04-21

Szanowni Klienci. Informujemy, że giełda pracy na stanowisko pracownika sprzątającego nie odbędzie się. Za utrudnienia serdecznie przepraszamy.

 Gdański Urząd Pracy zaprasza wszystkich zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku sprzątaczki na spotkanie rekrutacyjne z pracodawcą (Clar System S.A.). Giełda pracy odbędzie się w piątek, 21 kwietnia w siedzibie GUP. Spotkanie rozpocznie się o godz. 9.00 (sala giełd pok. 128, I piętro).

Profil kandydatów oraz pozostałe informacje dotyczące oferty zatrudnienia:
Osoba do sprzatania

Wymagania:
Motywacja i chęci do pracy. Pracodawca zaprasza do aplikowania osoby niepełnosprawne.

Wynagrodzenie i warunki zatrudnienia:
2000 zł brutto
Pierwsza umowa na okres próbny, następnie umowa o pracę na czas określony 2 lat.
Praca od poniedziałku do niedzieli w godzinach popołudniowych od godz. 15.00-20.00  zgodnie z grafikiem.

Miejsce pracy:
Dwie lokalizacje: Gdańsk Przymorze/Oliwa oraz Rusocin koło Pruszcza Gdańskiego.
Pracodawca zatrudni łącznie 12 osób (2 osoby do pracy w Rusocinie i 10 osób do Gdańska Przymorza/Oliwa).

Zakres obowiązków:
Sprzątanie pomieszczeń, toalet, korytarzy.

Więcej informacji:
Osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu rekrutacyjnym prosimy o kontakt z Panią Anną Szwedrą tel. 58 732-53-41, mail: anna.szwedra@gup.gdansk.pl lub osobiście w Urzędzie Pracy u doradcy klienta.

W razie pytań prosimy o kontakt:

Kontakt do pracownika urzędu
Imię i nazwisko Stanowisko Telefon Adres e-mail
Ewa Małyszko Doradca klienta biznesowego
/58/ 732-53-46, 513-096-407 ewa.malyszko@gup.gdansk.pl
Joanna Dzięgiel-Guz Doradca klienta biznesowego /58/ 732-52-46, 514-763-457 joanna.dziegiel@gup.gdansk.pl
Dorota Łosińska Doradca klienta biznesowego /58/ 732-52-34, 513-096-923 dorota.losinska@gup.gdansk.pl
Aleksandra Wicher Doradca klienta biznesowego /58/ 732-52-69 aleksandra.wicher@gup.gdansk.pl
  • 70dhKfu1kq30k3vRZAghTxCzV2TGcwG2x-pYbYJIoeEPASvTWQIVrpICbDO4T0aXbB0uhvU_yqthLTB5DLoqzQ

  • Rt0VeSp5nUKwo3EsmJT2MMLgPdrNkUNgXN2Wqe-9mmcPASvTWQIVrpICbDO4T0aXbB0uhvU_yqthLTB5DLoqzQ

  • eNnVpchhaUF_tlur97HWrmCDEJr4lcbrDhqHIVlpiJ4PASvTWQIVrpICbDO4T0aXbB0uhvU_yqthLTB5DLoqzQ

  • IvFb8e0A3-VOYjK5RcjJ0yfbVLIOGjZtQz-xlqEgdJYPASvTWQIVrpICbDO4T0aXbB0uhvU_yqthLTB5DLoqzQ

  • txnN4qHLCyKJyqKMELnUZLfQJANWMOExaiuq_VpsZhcPASvTWQIVrpICbDO4T0aXbB0uhvU_yqthLTB5DLoqzQ

  • iCAXIArG5F6Cyhv6NcILRXTg1L-9ejn8N52Hw0A_piEPASvTWQIVrpICbDO4T0aXbB0uhvU_yqthLTB5DLoqzQ

  • DOBs4Udc-eiwTBHqUWKUW_YIRwa6pitJ3Xmuyj2egRMPASvTWQIVrpICbDO4T0aXbB0uhvU_yqthLTB5DLoqzQ

  • b90OOlQY7geoihlhtDlSXpvhhZZH_T16J_71HxKkfM4PASvTWQIVrpICbDO4T0aXbB0uhvU_yqthLTB5DLoqzQ

  • bw0mMd5H4BQlxOQxQQ75FoBhsyaLAzRAzEweqxAg-R4PASvTWQIVrpICbDO4T0aXbB0uhvU_yqthLTB5DLoqzQ

  • dvHa3IPuEOs7zYtRiyBF2nKYTTncQZLRmMyBUFbxLg0P691ZmkRsm82D77y0qZSeDahD9-RHMAvf5jyPOULlOg

  • 0o4YqJ7VAd6c7rZ-xKvifC3QVITXAREyMQJG58U2sqMP691ZmkRsm82D77y0qZSeDahD9-RHMAvf5jyPOULlOg

  • zN8y2plY-13ROVkhBmcaSkP_KX9chEfhqM96gYTUnykP691ZmkRsm82D77y0qZSeDahD9-RHMAvf5jyPOULlOg

  • aM21AFnBz14DlXEAvrL8AceFv4mPfy7VBhsW7aGqBRcP691ZmkRsm82D77y0qZSeDahD9-RHMAvf5jyPOULlOg

  • xD6D7BG0-UezcYg_Kp_GP64xuyPUCQVhwgEA28P6HMwP691ZmkRsm82D77y0qZSeDahD9-RHMAvf5jyPOULlOg

  • Rb3ybv3fAcGgPusjOpe24qN-dMnG3aUlqsnHY5ILybIP691ZmkRsm82D77y0qZSeDahD9-RHMAvf5jyPOULlOg

  • PvLAxwVMy4y7Nat9hpczz6z_ogOXj5oEjxVBj96OTCwP691ZmkRsm82D77y0qZSeDahD9-RHMAvf5jyPOULlOg

  • lHZpvmMpM1JFZnoINIAkhywDRiNswnoirNqFj40b0tcP691ZmkRsm82D77y0qZSeDahD9-RHMAvf5jyPOULlOg

  • wNlovi1clJDRls7qKs1nac-im7XAfqvQcby_lR2tYI8P691ZmkRsm82D77y0qZSeDahD9-RHMAvf5jyPOULlOg

  • L97zL_K327WfnpL2_mjvkGcWsojAH1cAQ1LfNeu9Aw4P691ZmkRsm82D77y0qZSeDahD9-RHMAvf5jyPOULlOg

  • QU1XVRamILecpiCbh_89JPmBh-WNL8M9KD2E7J4hxKIP691ZmkRsm82D77y0qZSeDahD9-RHMAvf5jyPOULlOg

Projektowanie stron: IntraCOM.pl