Przejdź do treści
skróty klawiaturowe

Klawisze Dostępności

 • Wersja kontrastowa: Alt + 1
 • Przejdź do treści strony: Alt + 2
 • Mapa Witryny: Alt + 3
 • Wyszukiwarka: Alt + W

Zamiast klawisza Alt możesz użyć H

formularz sugestii

Twoja sugestia

Masz pomysł jak usprawnić naszą witrynę lub chcesz zgłosić problem? Skorzystaj z poniższego formularza!
Pomagamy zatrudnić pracowników

Gdański Urząd Pracy

ul. 3 Maja 9, 80-802 Gdańsk

tel. 58 732-52-00
e-mail:

Mapa dojazdu
Powiat gdański - herb
wyszukiwarka
Oferty Pracy - rynek lokalny

Kalendarium

Kalendarz
przejdź do kolejnego miesiąca przejdź do kolejnego miesiąca
PnWtŚrCzPtSbN
1234
56
7
891011
12131415161718
19202122232425
262728
29
30
Kalendarium

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać aktualne oferty pracy lub informacje o sytuacji na rynku pracy dodaj swój adres e-mail

D9d6VtrIofWBqfCEVHJjqYzV4lc4HODOsfkTC5cv19U

HySEC346KU31_B8FekY_-2l2CvJ8B3VtqeKAQDvZeEY

XrZRly4kcx9T9h8_8Wylseo4UagyFnbIJ6DcIW1vXKA

-UjkTafEIKd5qXpVXA3OZt1nI_8uEVcPzJBrfE-ikAA

AQwLck-OjbEe0Cdnc2lH2PnZspDSI7lki-eI7C4IIPA

BU-5iJTQINBe6Bliy64FUUYFvLMznwIpAKF2j4OIgEg

A1dhE3794uLm84xCo-wywSt2qQ4s_7qkiB5yPuihcks

4NgoyobdMMKr2FFQiRUTS6H9Er-Kr353eIFXtQ7r1z0

ijYtCmQuZ0ASr-d4Qt4jRvEnJRZGJRq-jp8TIpB9P7M

 • Informacje ogólne

Uwagi negatywne

Uwagi sformułowane w ankietach „Co o nas myślisz” złożonych w I,II kwartale 2018 r.

 1. Opóźnienia! 
 2. Brak jakichkolwiek możliwości przekwalifikowania się, nauki nowych, oczekiwanych na rynku pracy umiejętności, gdyż istnieje wymóg gwarancji zatrudnienia, przed rozpoczęciem szkolenia. Przykładowo: szkolenia IT trwają kilka miesięcy. Kto podpisze umowę zatrudnienia na pół roku do przodu? 
 3. Pani J.C. była bardzo niemiła. Poza tym szkaluje osoby młode, jest antypatyczna, chyba ma jakieś braki. Bardzo zły kontakt z klientem. Może potrzeba jej męża lub dziecka w związku.
 4. Niska kompetencja pracowników, brak przedstawiania ofert pracy, bezcelowe wzywanie bez oferty. Nieaktualne i błędne informacje odnośnie ofert pracy.  
 5. A.K. 14 lat czeka, aż urząd pracy zaproponuje pracę w moim wykształconym zawodzie: 1- mgr historia  ukończony drugi 4,5 roku historia sztuki pierwszy i drugi jednocześnie studiowane, UNIWERSYTET im Kopernika w Toruniu studia dzienne nie prywatne to  1 rok Wyższa szkoła pedagogiczna Słupsk i liczne szkolenia przez urząd pracy nic niedające mimo przyrzeczeń, że będzie praca, traktowana jak śmieć wyjeżdżała do W. Brytanii do pracy 4 krotnie i wracała do swojego kraju Polska a tu całkowity brak wiedzy,  kompetencji, chamstwo lekceważenie jej jako Polki wykształconej,  urzędnicy każdy ma 2-etatow powiązania kolesiowe rodzinne resortowe ostatnio praca socjalna zaplata 21 zł-700 zł. m i 4 słoiki zupy to pies by nie zjadł tragedia ohyda, zatrudniane bez urzędu lewizna  a mówi ze praca jest, gdzie i dla kogo. Proszę więc pracę bo ona nie ma z czego żyć, na lekarstwa w razie choroby pieniędzy brak. B.K. dotyczy całkowitego pośrednictwa pracy.  
 6. Zmuszanie do ofert pracy, które nie przypadają do gustu.7.Robienie afery o każde nie udane przyjęcie skierowania. 
 7. Niemiła. 
 8. W momencie spiętrzenia interesantów tylko 2 stanowiska pracowały, urzędniczki chodziły z jakimś koszem i przenosiły dokumenty w jakichś workach ciągniętych po ziemi do zniszczenia.
 9. Oferty pracy wciskane są na siłę bez żadnego porozumienia z osobą poszukującą pracy a po spotkaniu z pracodawcą z oferty okazuję się że nie spełniam jego wymogów...1.Chciałem uzyskać informację nt. dofinansowania do działalności gospodarczej, czekałem 40 min. w kolejce do pokoju żeby usłyszeć „wszystko ma Pan na stronie internetowej” 2.Umożliwienie kontaktu i przesyłania dokumentu online, problemy z uzyskaniem zaświadczenia do Urzędu Skarbowego.
 10. Panie Dyrektorze, Kieruję do Pana zapytanie i proszę o wyjaśnienie sprawy dotyczącej organizowania stażu dla osoby bezrobotnej. Pracodawcy mają wymagania jak do pracownika, twierdzą, że nie mają czasu na naukę. Dlaczego pozwala się pracodawcom na wyzysk ludzi? Staż jest organizowany dla osoby chętnej uczyć się, rozwijać, zdobywać nowe doświadczenia aby w przyszłości móc podjąć pracę. Czy pracodawcy składający wnioski o staż są weryfikowani, są sprawdzane ich cele, czy chcą uczyć, czy wykorzystać osobę bezrobotną? Niestety przykre doświadczenie, pokazuje, że pracodawcy nie mają czasu na naukę, chcą stażysty, który będzie pracował, bo chcą rąk do pracy za darmo. Z przykrością stwierdzam, że jest to wyzysk a nie pomoc osobie, która jest bezrobotna, borykająca się z wieloma problemami życia codziennego, poczucia, że jest się kimś gorszym, po przez zachowania pracodawców. Brak pomocy ze strony pracodawców, stawiających wygórowane wymagania, zezwolenie na takie zachowania pracodawcom przez Urząd Pracy, jest niedopuszczalne. To jest wyzysk. Proszę o  zwrócenie uwagi na występującą sytuację w tym temacie. Coraz to więcej jest osób bezrobotnych kierowanych na staże, które zgłaszają występujący problem swoim opiekunom w urzędzie. Mam nadzieję, że spojrzy Pan na problem z empatią wczuwając się w sytuację osoby bezrobotnej.
 11. Na ogłoszenie Urzędu Pracy w Lęborku-Staż krojenia chleba za niecały 1 tys. zł jest oszustwo bo zatrudnionemu trzeba zapłacić minimalną płacę 2100 zl brutto na rękę 1530 zł netto i tak staż 1000zł i praca wykonywana jak zatrudniony na umowę o pacę  po stażu na bruk jak zwierzę które sie lepiej traktuję i można pójść do więzienie  a człowieka jak zwierzę lub szmatę wyrzucić i nic  i następny na staż  urzędnik nierób nic nie płaci za to  Tak są traktowani BEROBOTNI POLACY TAKTRAKTUJE SIĘ PO CHAMSKU  WIEDZY NIC  TO DOTYCZY m. innymi panią A.T. o zgrozo ta pani to żadnej wiedzy, kultury nie posiada ,,0'' tylko chamstwo ignorowanie klientów  bardzo intensywnie udziela się jako urzędnik  Facebook.pl/PUP w Gdańsku YouTube.pl/PUP w Gdańsku kultury pan R.B.  to miejscówkę wykupił nepotyzm tego pana opętał zatrudniani są oby nie zgodne z prawem na koszt pieniędzy z UE.
 12. Pani niemiła, nieuprzejma. Brak informacji na dany temat.To jest chore, że biuro podawcze ma przerwę – pracują tam dwie osoby i można ta prace podzielić znacznie by to usprawniło prace i klienci by nie czekali długo
 13. Zbyt mało ofert pracy dla osoby wykształconej (studia wyższe) i doświadczonej (po 50 roku życia) – mało programów dla takich osób a przedsiębiorcy nie chcą zatrudniać ze względu na 6-5 letni okres do wieku emerytalnego. 
 14. Pani z informacji źle mnie pokierowała (inny numer pokoju) a gdy do niej wróciłem nie chciała przyznać się do błędu twierdząc, że i tak ma rację. W obsłudze była bardzo  nieuprzejma.
 15. W całym GUP atmosfera była pozytywna, chęć pomocy zarówno w pok. 28 jak i w pokojach zajmujących się pozyskiwaniem środków na rozpoczęcie działalności / oby dwa tj. również ten dla osób niepełnosprawnych/ obsłużyły moją osobę w sposób wyczerpujący i pozytywny. Jednak sam doradca zawodowy /stan.25/ do którego  zaproponowano mi pójść by tak "na szybko" zweryfikować oferty pracy, okazał się ... Gdy wspomniałem o działalności chętnie doradca udzielał mi info, gdy powiedziałem, że jestem osobą niepełnosprawną, od razu zaczął mnie przekierowywać, gdy w końcu mogłem wypowiedzieć po co tak właściwie przyszedłem / a powiedziano mi że mogę podejść to doradca spróbuje mi przedstawić listę ofert  spersonalizowanych dla mojej osoby/ doradca stwierdził jednoznacznie iż oferty są na drugim piętrze, a jeśli ja się jeszcze zastanawiam czy wybrać działalność czy pracę na umowę, to więcej czasu poświęcą mi w "centrum talentów" Poczułem się "niekomfortowo" wpierw powiedziano mi że warto pójść do doradcy, a okazało się, że ten doradca to nie od tego czego szukałem. Z poważaniem R.
 16. Pani w pokoju nr 11 była wyjątkowo arogancka. Po wyjściu nawet nie odpowiedziała Dzień dobry, a jak miała to zrobić skoro coś jadła i tak jadła przez 20 min !!!!! i patrzyła w monitor bez słowa przez 20 min !!!! moja irytacja sięgała zenitu. Marnowanie mojego czasu i pieniędzy podatników. Gra pozorów.
 17. Brak odpowiednich szkoleń do profilu osoby szukającej konkretną pracę!!!!!
Utworzono: 2014-05-05 13:33 | Redagował: Łukasz Iwaszkiewicz 2018-07-20 14:30
Drukuj Zapisz jako pdf Odwiedziny: 4519
 • hWepPWS7ifN-637q_GVPQnU4cV-dh5sgwRetHw4hJJE

 • 3PkMXArDVNXQg_S89a2XhjmQN8iIFlOfJcZpL7jkgbo

 • ozEmpXryimhpe4Mn3ZxpLpiMvXuxmC8gGtlymqjpCBI

 • _kQBsb1b8P0-GCUkCs0YoowxlhCDNNj-R7s_HYigXvY

 • Dhuxkk3uFwHNLb73NOti-PQxm4fR6Suu9ABN6ofCfeY

 • 44qPOvKDoLcAH4Z_27bcfJn3MXzs-PatnLv8vj7-Pq4

 • FysRTJuvSyLWCOh6buPZcXTxf5f6AnQZbGQKuF7uJYE

 • R0IDuH1jFrJUmjBnXg1RcS7VwF_KSqds1UtaflihTAo

 • q7hUok5dWvwaG7Ph_dMfROocJhJvcHNMzp_2RqaqI_g

 • HgcQh-yFcxuGv9fwWMPrAWK8NFpla195n6xDBiH0xMY

 • dOmWjhB-VXVkGzSZUXfoc7aBUhjfDvUJwJikhekpV_k

 • vKmC3uI-M9bEwBasvAlnYvLuS8mYXvKnqp-LIu6SIGk

 • h8c6SFdcEyItPYyZfO4I-R_jDHBoddFpZdmYEd2wAvw

 • vaMp0wGIiWfNontvgjY2vr3nsWkCLA_00Hx9wosQsDU

 • vxJapxBhY85GG_q2S_DO_oO-OYy77FKkPVDWpO-e2TU

 • 9hyAvTi2yC1Wvqbxfn5W9yDi_RBCvReM5PnpsIM8vh4

 • 9VPG0rqlkIQJWNs55E4xUGFNC9LcVWyOZFwEvdVoODA

 • jIVW5RBL-y4n5ETF8Dr4QK0ygefaX7kcWvFs1xZisz4

 • i7WjGEUqMfKhwIiIjACaa1QbKJQiDxrcaE0_rSfLx8A

 • lg7bcgVn3NKTXlulY-FJD16A27zLbQEvzJiusmkDrJA

Projektowanie stron: IntraCOM.pl